Dlaczego ja?

Cokolwiek bym tutaj nie napisał – to Ty najlepiej zweryfikujesz czy to prawda, podejmując współpracę ze mną. Zostawię Ci jednak kilka najważniejszych informacji.

 

Co mnie wyróżnia?

Profesjonalizm – to szerokie pojęcie. Dla mnie profesjonalizm to przede wszystkim podejście z szacunkiem do każdego projektu – niezależnie od jego skali. Zawsze staram się zrozumieć Twoje oczekiwania i wykonuję wizualizacje zgodnie z ustalonymi wytycznymi.

Kreatywność – w wizualizacjach jest bardzo dużo przestrzeni na kreatywne myślenie i przedstawienie projektu. W moich pracach proponuję Ci różne ciekawe, czasem nietypowe, propozycje wykonania wizualizacji. Ciągle szukam nowych inspiracji aby efekty były coraz lepsze. Finalnie jednak to Ty decydujesz jak chcesz, żeby wizualizacja wyglądała.

Terminowość – sam jestem klientem i wiem z doświadczenia jak bardzo irytujący jest brak terminowości. Bardzo tego nie lubię, dlatego bardzo mocno pilnuję ustalonych terminów. Szacunek dla Twojego czasu jest dla mnie bardzo ważny. Stawiam go na równi z wysokim poziomem wizualizacji.

Rzetelne informowanie – wykonawca nie odbiera telefonów, nie oddzwania, nie odpisuje na wiadomości, nie wiadomo czy w ogóle żyje. Brzmi znajomo ? Tak, też to znam. Dlatego ja działam odwrotnie. Informuję Cię o rozpoczęciu prac i o kolejnych etapach, dzięki czemu jesteś na bieżąco z Twoim zleceniem.

Jakość – czyli to co najważniejsze. Wizualizacja wykonywana przeze mnie jest dopracowana w każdym detalu i możesz być pewien, że bardzo dobrze spełni swoją funkcję. Niezależnie od projektu, trzymam najwyższy standard. Nie dzielę projektów na lepsze i gorsze. Jakość pozostaje stała.

pl_PLPolish