Co piszą o mnie inni?

Trochę wizualizacji już za mną. Sprawdź co piszą o mnie Ci, którzy mi zaufali. Pamiętaj jednak, że najlepszą opinię wyrobisz sobie osobiście współpracując ze mną. Bardzo łatwo zweryfikujesz czy te opinie są prawdziwe czy wyssane z palca.

Adams Centrum Handlowe, Mateusz Łotocki

Bardzo dobry, stały kontakt z Panem Jarosławem jest niezwykle istotny podczas długoterminowej współpracy.  Pan Jarosław przede wszystkich słucha klienta i wszystkie wizualizacje, niektóre wymagające wielu poprawek, są dokładnie takie jak powinny być. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, szczerze polecam.

CE-Invest, Bogusław Arciszewski

Pan Jarosław realizował dla mnie wizualizacje osiedla budynków wraz z rzutami 3D oraz kartami katalogowymi. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do tematu, kontaktu podczas realizacji prac oraz jakości otrzymanych wizualizacji. Serdecznie polecam

Ideabud, Paweł Hudzik

Profesjonalne podejście do wykonywania wizualizacji, bardzo dobry kontakt, sprawny oraz terminowy przebieg prac – zgodnie z umową. Praca była na każdym etapie przesyłana do podglądu oraz akceptacji co znacznie ułatwiło zrozumienie i finalne wykonanie wizualizacji zgodnie z oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolony, polecam z czystym sumieniem.

CGWisdom, Mateusz Ciećwierz

Jarek to bardzo dobry współpracownik. Bardzo łatwo się z nim dogadać, jest terminowy i sumienny. Zawsze wykonuje swoją pracę na wysokim poziomie bez konieczności przypominania się co pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości czasu i nerwów. Polecam!

A Plus Construction, Aleksander Filec

Nasza współpraca rozpoczęła się kilka lat temu i od samego początku przebiega bardzo pomyślnie. Zawsze mogę liczyć na szybki termin realizacji zleceń, wykonanie wizualizacji z dbałością o najmniejsze detale w świetnej jakości oraz bardzo szybki i bezproblemowy kontakt. Pomimo bardzo wysokiego poziomu realizacji wizualizacji od początku naszej współpracy można zauważyć, ze Pan Jarek stale się rozwija cały czas zaskakując nowymi rozwiązaniami oraz sugestiami w kwestii przedstawiania projektów.

pl_PLPolish